(22) 864 39 99 530 427 437

Profesjonalne opinie z zakresu księgowości śledczej dla Policji, Prokuratury i Sądów

Biuro Księgowości Śledczej w Warszawie to instytucja specjalistyczna, która wydaje profesjonalne opinie z zakresu księgowości śledczej, finansów, rachunkowości i bankowości dla Policji, Sądów i Prokuratury w całej Polsce.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu opinii na potrzeby postępowań karnych, karno-gospodarczych oraz skarbowych. Wykonujemy złożone analizy dokumentacji podmiotów gospodarczych, w tym spółek handlowych, jednoosobowych działalności gospodarczych, instytucji publicznych i spółdzielni, weryfikując ich zgodność z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi.

Kompleksowe ekspertyzy i analizy, jakie wykonujemy pozwalają na określenie sytuacji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw oraz identyfikację i analizę działań niezgodnych z prawem.

Skuteczność

Tworzymy duże zespoły eksperckie, składające się nawet z 30 ekspertów, którzy opiniują szczególnie trudne i skomplikowane sprawy. Nasze opinie wydają najlepsi w kraju specjaliści z zakresu bankowości, finansów, rachunkowości, zarządzania, ekonomii i księgowości.

Przeprowadzamy złoże analizy i dokładną weryfikację materiałów, nad którymi pracuje zespół ekspertów kryminalistyki posiadających status biegłego sądowego. Dzięki temu gwarantujemy kompleksowe i niezawodne opinii wydane na podstawie stanowisk biegłych z różnych specjalizacji.

Gwarancja jakości

Gwarantujemy najwyższą jakość ekspertyz oraz szybkie terminy wydania opinii.

Profesjonalne opinie dla celów procesów to nasza specjalność.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. (22) 560 59 50 lub 530 427 437. Przygotujemy dla Państwa kompleksowe i niezawodne opinie z zakresu księgowości śledczej, na których można polegać.